wtorek, 20 lutego 2007

BABY HELP - nowy projekt

BABY HELP to patent dla umęczonej młodej mamy. Wszystko, co potrzebne masz pod ręką. Masz tu 4 kieszonki na buteleczki, 2 kieszonki na pampersy, specjalny zaczep z gumką na szczoteczki, nożyczki etc i jeszcze jedną niewielką kieszonkę na coś innego.

BABY HELP jest wykonany ze 100% bawełny, w środku ma specjalny miękki wypełniacz, co sprawia, że jest mięciutki w dotyku.


Do łóżeczka przywiązuje się go na kokardki.
A skąd się wziął pomysł? Moja przyjaciółka, która ze sekundę będzie rodzić swoje pierwsze dziecko (Aga, pozdrawiam!) narzekała, że nigdzie nie moze znaleźć ładnych gadżetów do pokoju dziecięcego:
w sklepach wszystko albo brzydkie do upadu, albo infantylne, albo tak piekielnie drogie, ze stać byłoby na to jedynie Kulczyka z rodziną.

Pomyślałam przez dwa dni i... proszę! Z najlepszymi życzeniami dla Młodego mojej przyjaciółki. Witaj, kochany, na świecie! :-))))

Na zdjęciu jest prototyp. Inne wzory na specjalne zamówienie. Proszę o kontakt mailem (w profilu) celem uzgodnienia projektu :-) Zapraszam.
Z ogromną przyjemnoscia zawiadamiam, ze Olo urodził się cały i zdrowy i... chętnie korzysta z w/w patentu :-)Brak komentarzy: