piątek, 3 grudnia 2010

Gwiazdka 2010 - Warszawa

Jak co roku przed Gwiazdką, warto pomyśleć co na prezent. Czy zdecydujemy się zanurkować w tłum ludzi w galeriach handlowych, empikach i innych takich? czy poszukamy czegoś innego, w znacznie mniejszych miejscach i bez "Last Christmas I gave you my heart" sączącego się z głośników nawet w toalecie?
W tym roku torebki podróżne i pokrowce na laptopy od Metki by Traczki będzie można obejrzeć NA ŻYWO, pomacać i ewentualnie zdecydować się na zakup  w niżej podanych miejscach:

 PAKAMERA.PL
kiermasze świąteczne największego  butiku sieciowego handmade w Polsce

4-5 grudnia
16-17-18 grudnia

Kawałek od Centrum Warszawy, ale dogodny dojazd, również komunikacją miejską lub DARMOWYM AUTOBUSEM, który odjeżdża spod EMPiKu na Marszałkowskiej (szczegóły poniżej oraz na stronie http://www.pakamera.pl/)*     *     *


Boutique d'Object

showroom-sklep kilku niezależnych projektantów. Czynny od 1 do 23 grudnia, w samym centrum Warszawy.
Najlepiej zjarzeć na ich konto na facebooku i obejrzeć filmik jak trafić.


Niebywałe pomysły, piękne projekty. A wszystko to minutę drogi piechotą od galerii centrum, czyli H&M, Zara i TK Maxxxa na Marszałkowskiej...


*     *     *


BUBU

jedno z najsłodszych miejsc w Warszawie - maleńki butik przy ul. Solec 50 na Powiślu. Bardzo fajne prace różnych projektantów - biżuteria, torebki, ceramika.
Na przeciwko dawnej kultowej Mufki, a obecnie fancy butiku Clue.
3 min drogi na piechotę od Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego i Czułego Barbarzyńcy.
*     *     *

W18

designerski butik w samym centrum Warszawy. Powstał niedawno, zupełna świeżyna na mapie miejsc dla stołecznych fashionistów. Miejsce jest niewielkie, ale za to jakie piękne rzeczy! Swetry z Londynu, spodnie z Danii, biżu z Berlina, trochę projektów z Warszawy, wśród nich również pokrowce na laptopy i torebki podróżne od Metki by Traczki.
Butik mieści się zaraz przy modnym salonie fryzjerskim Wspólna 18, gdzie chodzi warszawska śmietanka towarzyska :-)
*     *     *

Równie serdecznie zapraszam do pracowni Metki by Traczki, która mieści się w Warszawie na Dolnym Mokotowie, przy ul. Grottgera 6. Zaraz obok hotleu Hyatt i knajp Blue Cactus i Roma.
Wizyty w pracowni po wcześniejszym ustaleniu terminu, please (patrz: kontakt).

Brak komentarzy: