środa, 18 lipca 2012

design

Takie posty lubię najbardziej. Kiedy mogę się pochwalić czymś, co na mnie samej robi wrażenie i z czego jestem bardzo dumna. 

Jakiś czas temu otrzymałam propozycję współpracy z nowo powstającym designerskim hotelem w jednym z najpiękniejszych rejonów Polski. Poziom 511 Design Hotel & SPA  jest malowniczo położony w Ogrodzieńcu w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.  Po otrzymaniu zdjęć wystroju hotelu z wielką tremą zajęłam się tematem. Od niedawna specjalnie zaprojektowana kolekcja torebek podróżnych Metka by Traczka jest dostępna w butiku hotelu.  Właściciele Poziomu 511 postawili na jakość. Designerskie detale przykuwają uwagę. Widok z panoramicznych okien apartamentów to balsam dla duszy. Basen i SPA zapewniają przyjemność dla ciała. Miła obsługa dba o pełen komfort od momentu przekroczenia progu recepcji  (skądinąd obsługa ubrana w stroje specjalnie zaprojektowane przez kultową projektantkę Anię Kuczyńską!). Czegóż chcieć więcej?

W najbliższym czasie w pobliżu hotelu planowana jest profesjonalnie zorganizowana trasa biegowa, która oprócz ruin do zwiedzania, skałek do wspinania i tras rowerowych zapewni niezapomniane wrażenia na świeżym powietrzu.

PS. Metka by Traczka czyni specjalne podchody wobec Mr. Traczka, zapalonego rowerzysty, że fajnie by było spędzić weekend na poziomie 511 m n.p.m. na przykład we wrześniu? ;-)

Brak komentarzy: