wtorek, 9 października 2012

Around The World - interview with a mysterous reporterZ wielką przyjemnością przedstawiam tajemniczą do tej pory, specjalną reporterkę Metka by Traczka Around The World. To właśnie Kasia od ponad roku przysyła znakomite zdjęcia z różnych strona świata. Facebookowi fani Metki niejednokrotnie brali udział w konkursach z cyklu "Gdzie zostało zrobione to zdjęcie?". Oto i ona, znalazła chwilę, by opowiedzieć o swojej misji...

Mexico City - Palacio de Bellas Artes
 

Jak zareagowałaś na propozycję robienia zdjęć torebek podróżnych Metki by Traczki?
Uważam, że to świetny pomysł. Od razu pomyślałam o filmie „Amelia" z uroczą Audrey Tautou, w którym bohaterka uprowadza krasnoludka z ogrodu swojego ojca. Krasnal regularnie przysyła ojcu swoje zdjęcia z całego świata - tak, jak ja to robię z woreczkami Metki by Traczki.

Z czym związane jest Twoje podróżowanie?
Podróżuję przede wszystkim służbowo, organizując stoiska austriackich firm na międzynarodowych targach na całym świecie. Uwielbiam poznawać przy okazji nowe kraje, kultury i mentalności. Świetnie czuję się w samolotach, którymi przemieszczam się non-stop. Podróżowanie i zawieranie przyjaźni dają mi poczucie wolności.

Jak reagują przechodnie kiedy ustawiasz woreczki do sesji zdjęciowych? Czy ktoś Ci pomaga albo poleca fajne miejsca do zrobienia zdjęć?
Przechodnie przeważnie ostrożnie przyglądają się, co ja z tymi woreczkami wyprawiam. Do tej pory jednak żadna obca osoba nie miała odwagi  zapytać mnie o sens tego co robię. Najbardziej podobają mi się reakcje moich wystawców i lokalnych architektów, kiedy podczas targów opowiadam im o swojej misji Metka by Traczka Around The World. Początkowo podśmiewają się ze mnie, a po chwili zaczynają doradzać, w których miejscach można zrobić najlepsze zdjęcia. Najchętniej wyruszam na sesję zdjęciową z osobą towarzyszącą, bo wspólnie łatwiej zrobić fajne ujęcia. A poza tym to wspaniała zabawa!


Co sądzisz o idei Metka by Traczka. Czy torebki na bieliznę przydają się podczas podróży? 
Jak najbardziej! Woreczki są "chic" i leciutkie, a w walizce nie zajmują dużo miejsca. W hotelu pokojówka niekoniecznie musi widzieć moją bieliznę w zwyczajnych, plastikowych torebkach. A  ja swoje po powrocie do domu piorę, prasuję i wyglądają jak nowe! Mam kilka zestawów, zawsze jeden do zdjęć, a drugi do użytku prywatnego.


Mexico City- Polyforum Siqueiros niedaleko World Trade Center, w którym odbywały się moje targi
Mexico City - El Angel

Kasia - specjalna reporterka Metka by Traczka Around The World - Mexico CityPamiętacie tajemnicze zdjęcia z Waszyngtonu, Hong Kongu, Madrytu i z miliona innych miejsc? To właśnie zdjęcia Kasi! Zapraszam do obejrzenia, niemal jak na specjalny program w Travel Channel :-)))  

Odwiedzimy m.in1 komentarz:

Anonimowy pisze...

ale fajna taka praca :-)