poniedziałek, 3 grudnia 2012

Kiermasz - big day!

Metka by Traczka i Agnieszka Cegielska z TVN
  
Cała moc przeżyć ostatnio. Wczoraj na przykład Metka by Traczka wzięła udział w wielkim mikołajkowym kiermaszu największej polskiej galerii internetowej hand made, moda & design pakamera.pl.

To była już szósta edycja. I z roku na rok widać było jak się rozwija jak rakieta! Do tej pory projektanci odpowiednio wcześniej przekazywali swoje prace pakamerze, a w tym roku wystawiali się osobiście. Kilka lat temu nadesłano ok 2 ty prac, rok temu było to już ponad 38 tysięcy! Niemal supermarket z rękodziełem - nie do ogarnięcia.

No i tu dotarliśmy do celu - ten kiermasz "osobisty" w Pałacu Kultury w Warszawie (PKiN) w Sali Marmurowej to było wielkie wydarzenie w spokojnym jak dotąd życiu Metki by Traczki. Bo do tej pory unikała wszelkich kiermaszów jak ognia. Po kilku żenujących występach na imprezach hand made kilka lat temu zraziła się okropnie. No ale teraz to sytuacja wyjątkowa! Przecież pakamera.pl to ulubiony sklep Metki by Traczki. Bo największy tego typu sklep on-line w Polsce, bo to w końcu w samym sercu Warszawy! Bo z pakamerą znamy się od mniej więcej początku. Bo raz nawet byliśmy sąsiadami. Bo pomagamy sobie jak trzeba. Więc nie ma mowy, żeby nie przełamać się i nie pokazać. Masa stresu i nerwów. Plan jak w zegarku i wszystko się udało!!!!

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy pomogli. Bez tej pomocy nic a nic by się nie udało. 

Maciek Zientarski, mój kolega z liceum

 Przez wiele lat pracowałam w branży filmowej i wtedy często spotykałam się z terminem "credit list". Oto moja własna:
guest star - Agnieszka Cegielska (TVN), Maciej Zientarski (dziennikarz motoryzacyjny)
set desiger - Paweł, Paulina
personal support - Gabrysia, Ula, Magda, Łukasz
furniture - Zuza, Mlewin, Hania
transportation - Zuza
muscle squad - Paweł, Peter, Maciek, Magda
first aid - Paulina

promotion materials - Gabrysia, Artur 

Brak komentarzy: