niedziela, 28 września 2014

projekty Metka by Traczka w telewizji TVN Style

Sama jeszcze nie widziałam, ale życzliwi donoszą, że pokrowce na ubrania z pracowni Metka by Traczka zaprezentowały się znakomicie w programie Anny Nowak-Ibisz "Pani gadżet" w telewizji TVN Style. Miód na moje serce :-)))Kto jeszcze nie widział, może załapać się na powtórki:

poniedziałek, 29 września, 12:40 i 21:55
środa, 01 października, 18:45
Potem przez tydzień na www.tvnplayer.pl


Pokrowce służą do przechowywania ubrań w szafie. Zimą trzymamy w nim letnie kreacje, a latem zimowe płaszcze. Pokrowce są przede wszystkim przewiewne, pozwalają ubraniom oddychać  -w przeciwieństwie do platikowych pokrowców rodem z Ikei, w których nasze ubrania się najzwyczajniej w świecie kiszą. Nie muszę nadmieniać, że są mistrzowsko uszyte z największą dbałością o detal, z bardzo dobrych jakościowo tkanin. W środku mają wszytą kieszonkę na pasek czy krawat. Występują w dwóch długościach - na np. marynarki czy bluzki oraz w wersji long - na sukienki i płaszcze.

To nie jest tania rzecz, na pewno nie będzie cenową konkurencją dla pokrowców masowej produkcji. Jednak jeśli chcesz zainwestować w jakość również w Twojej szafie, zapraszam do mojej pracowni na warszawskim Mokotowie. Zamówienia można składać również online pisząc na adres mailowy.

Pokrowce na ubrania to pomysł Pauliny, najserdeczniejszej przyjaciółki Metki by Traczki, której wspaniałe pomysły można znaleźć na Facebooku na profilu Tola Knitwear.Brak komentarzy: