piątek, 12 listopada 2010

November laptop bags


model: Oldschool Flowers
Etui na laptopa, może być na kultowego MacBooka 13,3 cali, do noszenia w torbie, plecaczku lub dla szpanu w ręku. UNIKAT

model: Wintergarden
Dyskretna elegancja. Etui na laptopa 15 cali z okładem. Z wierzchu ciemno popielaty welur (cudny w dotyku!), a w środku stylowy wzór kwiatowy w kolorach przydymionych. Niepozorne, a bardzo fajne.
UNIKATmodel: Florentine Noir
fiu, fiu, jaka elegancja! Luksusowe etui na laptopa. Z wierzchu tweedowa kratka z aksamitnym kwiatowym wzorem, spód czarny aksamit. Środek luksusowa głęboka czerwień. bardzo krótka seria.
Rozmiar do wyboru: 11, 13, 15 calimodel: Florentine Marron
koleżanka tłumaczka wzięła czynny udział w odróżnianiu słowa "marron" od "brune". Jak widać stanęło na tym pierwszym :-)
Turkus i brąz w idealnym zestawieniu. Eleganckie etui na laptopa 15 cali z okładem. Z wierzchu tweedowa kratka z aksamitnym kwiatowym wzorem, plus piękny środek.


model: Brick red
Casualowe wydanie pokrowca na laptopa 13-14 cali. Z wierzchu sztruks w przepięknym ceglastym kolorze, a środek z bawełny w motywy geometryczne - idealnie pasujące do koloru na wierzchu. Wymiar13-14 cali (35 x 27 cm).  Etui inspirowane czeskim kubizmem w architekturze.
W sam raz do noszenia w torbie, studenckim plecaku lub dla szpanu w ręku :-)
UNIKATBrak komentarzy: