wtorek, 26 kwietnia 2011

Around The World - Metka by Traczka in Malaysia

Bosko! Projekt Metka by Traczka Around The World zatacza coraz szersze kręgi. Absolutnie nie wstydzę się faktu, że pomysł żywcem ściągnięty z filmu "Amelia", w którym ogrodowy krasnal przesyłał fotki z podróży dookoła świata.


Jakiś czas temu torebeczki podróżne pojechały z Dorotą* do Malezji. Dostałam piękne zdjęcia! Na początku torebeczki wylegiwały się na rajskich plażach na wysp Prehantian... zwiedziły Park Narodowy w Taman Negara.


W Kulala Lumpur pozowały do zdjęć przed wejściem do słynnych wież Petronas Twin Towers, wywołując ponoć niezwykłe zainteresowanie turystów i lokalersów, którzy nadziwić się nie mogli po co ktoś robi zdjęcia torebeczkom ;-)

Petronas Towers w latach 1998-2004 były najwyższymi budynkami świata. Słabo? :-)W drodze powrotnej torebeczki podróżne zatrzymały się na chwilkę w Paryżu... patrzę sobie na zdjęcia i od razu nucę Marsyliankę! :-)

Zachęcam serdecznie do nadsyłania zdjęć z wakacyjnych i służbowych podróży, na adres ania@metkabytraczka.pl.


* Dorota, znana również jako Dolo, jest właścicielką uznanej warszawskiej pracowni ceramicznej Dekornia. Metka by Traczka szczególnie gustuje w przepięknych ceramicznych umywalkach, co na żywo zapierają dech.

1 komentarz:

Magda pisze...

Super! :) Nie ma się czego wstydzić, trzeba się cieszyć :)