środa, 23 stycznia 2013

foto # 3 - II Konkurs Noworoczny Around The World - galeria


Stylowe zdjęcia z włoskiego regionu Marche nadesłała Joanna Glogaza - autorka jednego z najbardziej popularnych polskich blogów modowych Styledigger.

Tak się składa, że w regionie Marche mieszka moja imienniczka Ania Traczewska, z którą dzięki Facebookowi zadzierzgnęłyśmy serdeczną znajomość. Lubimy się defaultowo, jak mogłoby być inaczej? ;-) Natychmiast napisałam do niej z prośbą o inspiracje do niniejszego posta.

Okazuje się, że Marche to region słynący z pięknych widoków nad Adriatykiem, ciągnących się kilometrami winnic i gajów oliwnych. Ale mało kto wie, że to ojczyzna znanych firmowych butów!. To tu "le menti malate" tworzą zawrotne style shoes. To tu są dyrekcje, siedziby główne i styliści mody włoskiej takich znanych firm jak: Prada, Tod's, Hogan, Loriblu, Roger Vivier (polecam oberzeć filmik na tej stronie! umarłam ze śmiechu), Alberto Guardiani, Bikkemberg, małpiaty Paul Frank, Converse czy  Fornarina. Jak napisała Ania "Tu moje koleżanki pracują np u Prady i jakie modele będą modne, nie w tę, a w przyszłą wiosnę, wiemy już dziś." :-) Zazdroszczę!


Brak komentarzy: